Vstúpte a cíťte sa ako doma 🙂

Náš príbeh sa začal  dávnejšie.... jedného dňa sme sedeli s maminou a debatovali , čo by sme tak začali robiť sami, niečo, čo nás bude baviť, napĺňať a zarobíme si tým aj peniažky. Šport bol náš život tak, keď sme objavili nový druh cvičenia, išli sme ho vyskúšať na vlastnej koži, však ako inak, nadarmo budeš o tom počúvať aké je to úžasné, treba to skúsiť. A naše ZISTENIE ??? Ono to FAKT FUNGUJE. Druhýkrát som si  na to veľmi intenzívne spomenula, keď moja Lula (druhorodená dcérka) mala 7 mesiacov a už som fakt chcela zasa vyzerať inak, ten pocit pozná asi každá žena – matka a po 6 týždňovom cvičení 2x týždenne, výnimočne sa mi zadarilo 3x) som schudla jednu konfekčnú veľkosť. No, ale vráťme sa ešte na začiatok.

Časom sme zistili,že cvičenie a sauna nestačia. Ženy nechcú len cvičiť, stále viac sa pýtali, čo tu ešte máte, a nemáte náhodou MASÉRA, a ako je to so stravovaním pri cvičení?  A tak sme dokúpili rolletic, prijali maséra a začala som chodiť znova do školy. Áno bola to príjemná zmena, znova drať školské lavice, ktoré som si užívala.

Onedlho nastal ďalší problém, mali sme sami  pocit, že to chce iné miesto, niečo kde sa ľudia dostanú ľahšie, posunieme sa ďalej, bude to také miesto kde je život, a má svoju atmosféru.

Našli sme také v rušnej Eurovei, ale miesto je to pokojné, vyžaruje z neho niečo veľmi príjemné.

A tak sme sa sťahovali. Rozširovali zasa naše služby o KOZMETIKU, ktorá je postavená na vynikajúcej značke LARENS, neskôr o poradenstvo pre krásne a zdravé vlasy YELASAI. .

Snažíme sa a veríme, že sa nám to aj DARÍ, starať sa o naše žienky a občas aj mužov,  aby si u nás ODDÝCHLI, ZRELAXOVALI  a dostali všetko to, po čo si k nám prišli.

S láskou Vaše  Silvia a Kikina