Vibrosauna

Pre teplomilných, ktorí si chcú aj v zimných mesiacoch vyhriať svoje telo.

Povieme Vám slovo „SAUNA“ a vy hneď máte niekoľko argumentov prečo nie.

Aj Vám sa stalo pri návšteve sauny, že ste mali „suseda“, ktorý sa začal „kefovať“ a na Vás striekal jeho pot? Alebo si Vás až príliš skúmavo a dlho obzeral a Vám to bolo nepríjemné? Alebo Vám bolo príliš teplo, pálilo Vás v nose a nevedeli ste sa dočkať kedy z tej sauny už vyleziete? Prípadne Vás zamrazí, pri predstave, že sa musíte o saunu deliť s ďalšími návštevníkmi?

Máme pre Vás riešenie 👍 VIBROSAUNA 👍

Prečo by ste si mali vybrať práve túto saunu?

 • Sauna plná ľudí
  – NEHROZÍ! V našej saune budete len vy, žiadny iný návštevník, ktorý by Vás obťažoval svojimi saunovými rituálmi.
 • Vysoká teplota
  – aj tá je v tomto prípade zbytočnou obavou. Naša sauna má ovládanie teploty priamo vo vnútri, kde si aj počas procedúry zmeníte teplotu aká Vám v tej chvíli vyhovuje (0-82°C) a ako bonus - hlavu máte vonku.
 • Vibrujúce lôžko
  – toto je to tajomstvo, prečo sa naša sauna volá vibrosauna. Jemné vibrácie, ktoré si tiež tak ako teplotu regulujete sami, Vám pomôžu uvoľniť Vaše telo, spustia detoxikačné procesy (vibrácie stimulujú Vaše obličky k vylučovaniu škodlivín), čistia lymfu.
 • Pasívna forma chudnutia
  – aj pre tých, ktorí sa nevedia prinútiť k pohybu, prípadne sú po úraze, je riešením pre začiatok naša vibrosauna.
 • Zničíme spolu Vašu celulitídu
 • Hudba podľa Vášho výberu
  – máte na výber, od úplného ticha, cez Vaše obľúbené rádio, CD-čko prípadne si môžete priniesť svojho favorita na počúvanie na vlastnom USB-čku.
 • Ranná kávička
  – nemusíte mať obavy, že kvôli rannej saune nestihnete svoju rannú kávu, aj o tú sme sa postarali, dokonca aj citronádu prípadne jedno smoothie na cestu do auta. Pri kávičke sa vypotíte a do auta si už sadnete bez červených líčok.

CHCETE SA OBJEDNAŤ?

 1. Krok vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky alebo ak chcete, môžete nám zavolať 0910 919 616 /0911 342999, prípadne ak preferujete e-mail napíšte nám silvia@befit.sk
 2. Krok ak ste sa rozhodli pre formulár alebo e-mail, do 24 hodín Vás budeme kontaktovať adohodneme si Vašu prvú návštevu
 3. Krok počas telefonátu Vám radi odpovieme na všetky Vaše otázky
Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia Vášej otázky. Zásady spracovania osobných údajov